O nás

Na začiatku bol nápad... 

Ako mama predškoláka som hľadala školskú tašku, ktorá by bola podobná tej, ktorú som ja nosila ako dieťa v 90tich rokoch. Čo sa mi aj podarilo a tak sme sa rozhodli, že by to bol skvelý nápad takéto tašky ponúknuť aj ostatným rodičom, ktorý hľadajú niečo podobné ako my...

A tak vzniklo naše malé Aktovkovo...  Miesto, kde nájdete školské tašky, batohy a ruksaky od kvalitných výrobcov v dizajne, ktorý je výnimočný.

Naša rodinka máme radi kvalitu aj pekné veci a takisto ako každý rodič, chceme pre naše deti čo najlepšie a to platí dvojnásobne aj na tašky, ktoré používajú naše deti dennodenne, či už do škôlky alebo len tak na výlet k starým rodičom. 

Našich partnerov si vyberáme starostlivo s dôrazom aj na životné prostredie, ktoré je v našom záujme chrániť. Rozhodli sme sa prinášať k vám značky, ktoré spĺňajú všetky tieto kritéria a neustále budeme náš sortiment a značky rozširovať. Našou víziou je aby ste našli krásne, kvalitné a výnimočné veci do škôlky a do školy pre vašich najmilších pod jednou strechou. 

Tešíme sa na Váš nákup. :) 

 

Tím Aktovkovo shutterstock_433010284 – kópia s logom

Späť do obchodu